המלצות

המפגש איתך, אילה, והצ'י קונג שאת מביאה מרגש ביותר. נעשה במפגש זה חיבור פשוט ונינוח לגוף שלי ולמי שאני כשאת המנחה את תנועותי ואת אפשרויות התנועה השונות ברוך, בנעימות ובאפשרות הפשוטה לבחור את המתאים לי ואט אט מתרחקת ואני נשארת בהנאה רבה עם גופי בהנעה המתאימה לי לגופי ולנפשי

בת כ-

58

משך תירגול: 

שלוש שנים

נורית

אני כל כך התלהבתי מהסדנה, זה משהו מיוחד, משהו שבדיוק מתאים לי. אפילו עכשיו אחרי הסדנה אני ממשיכה לעשות את התנועות. זה תירגול שמאוד מתאים לנשים ובדיוק עבור נשים. ויש בתנועות כל מה שחשוב לנו בגיל שלנו בתקופת גיל המעבר.

בת כ-

48

משך תירגול: 

השתתפתי בסדנת סופשבוע

לורה

"אני מודה לך מאד על השעורים המועילים שלמדתי ממך בשיטת "הצ'י קונג", בזכותם אני משוחררת מלחצים, מנערת את גופי ממתחים, ומגיעה לאיזון ולהרפיה. אני שמחה לספר לך שבריאותי השתפרה מאד"

בת כ-

60

משך תירגול: 

שלוש שנות תירגול

רבקה

תרגלתי בצעירותי טאי צ'י צ'ואן וצ'י קונג. הפעם באתי לחוות את הגישה של איילה וממש נהניתי. גישה מאוד רכה, מאפשרת, מחבקת ותומכת. ההנחיה מיוחדת ומאוד מתאימה לי. ממשיכה לתרגל מאז הסדנה כל יום את התרגילים שהכי דיברו אלי וממש טוב לי. תודה!

בת כ-

47

משך תירגול: 

סדנה

חגית

אני מבקשת להודות לך אילה על פריצת הדרך שאיפשרת לי. לאחר כעשר שנים שבהן הפסקתי לזוז ולא השתתפתי בשום סוג של תירגול תנועתי, בזכות שיעורי הצ'י קונג חזרתי להיות בתנועה. אני משתדלת מידי יום לבצע את התנועות שאני זוכרת ושמרגישות לי טוב ואני מרגישה שזכיתי מחדש באפשרות להניע את גופי בהנאה.

בת כ-

50

משך תירגול: 

פחות משנה

טולי

"אני מעריכה את השקעתך הרבה. אני נהנית בשיעורים ומרגישה שיש בהם כוח ריפוי גדול. התירגול תורם לגמישות הגוף, לשמחת החיים ולהרגשת הקלה מהמתחים של חיי היום יום"

בת כ-

40

משך תירגול: 

חמש שנות תירגול

מרים

לא ידעתי מה זה צ'י קונג, באתי מסוקרנת, וכל כך התאהבתי ! עכשיו אני הולכת לתרגל

בת כ-

48

משך תירגול: 

השתתפתי בסדנת סוף שבוע בנווה שלום

גילה

אני מאד מזדהה עם כל מה שכתבו הנשים היקרות שמשתפות כאן את חוויותיהן מתירגול הצ'י קונג עם אילה.
כמי שמתרגלת עם אילה בערך מגיל 55, אני מעידה על עצמי שקיבלתי מאילה סט כלים=תרגילים מגוון שמימנו אני יכולה לבחור ולהתאים למצבי הפיזי, נפשי ואנרגטי. אני משתדלת לתרגל כמה פעמים בשבוע ויש תקופות שזה כל יום. התירגול עוזר לי לשמור על עצמי לאורך זמן. משפר את התנועה, שווי המשקל, מצב הרוח , בהירות בחשיבה ובעיקר מחבר אותי לעצמי ולצרכים שלי כאן ועכשיו.
אני מאמינה ויודעת שמי שתתמיד לתרגל צ'י קונג תרוויח אוצר יקר ומתגמל לאיזון ותחזוקת הגוף והנפש.
שמחה שאילה פותחת את בי"ס "נפלאות" לטאי צ'י קונג, ומאחלת לה בהצלחה!
כן ירבו מורות לצ'י קונג ונשים שמתרגלות צ'י קונג בהנאה ובשמחה.
באהבה
עשירה

בת כ-

69+

משך תירגול: 

כ- 14 שנות תירגול צ'י קונג

עשירה

"אני ממש מאושרת שמצאתי את הצ'י קונג ואותך. לפני 13 שנה עברתי כריתת שד וזו חוויה לא פשוטה. מאז כל כאב וכל דבר שקשור לגוף מלחיץ אותי מאד (אני טיפוס לחוץ גם כך). חוץ מהסרטן סבלתי שנים מכאבי גב וברכיים. חיפשתי פעילות שתצליח להרגיע אותי ואת הגוף שלי וזה מה שמצאתי בצ'י קונג. מאז שאני מתרגלת את הצ'י קונג, עבר לי כאב הגב וכאבי הברכיים פחתו. אני מספרת את זה לחברות שלי. יתכן ואחת מהן תגיע לנסות את השיעורים כבר בקרוב".

בת כ-

60

משך תירגול: 

שנת תירגול

רמה

שתפי המלצה

בחרי תמונה
תמונה אישית

המלצה

אימייל (לא יוצג באתר)

שם פרטי

גיל

אופן ההיכרות 

 
טופס פנייה
יצירת קשר
אימייל אילה גרייצר צ'י קונ נשים
שיעורים
סדנאות
קורס מדריכות
סרטון במתנה