אודות אילה גרייצר
מורה בכירה
מומחית בצ'י קונג נשים

אילה החלה את לימודיה בטאי צ'י ובצ'י קונג בצעירותה בשנת 1991, מתוך משיכה פנימית לתחום מודעות הגוף. לאחר כ-13 שנות לימוד עם המורים הטובים ביותר בארץ ובחו"ל, כולל שנת התמחות מיוחדת בברקלי, קליפורניה, עם מאסטר פונג הא, אילה הוסמכה להדרכת צ'י קונג וטאי צ'י, החלה ללמד ולה מעל 15 שנות ניסיון בהוראה.

אילה היא המורה הישראלית הראשונה שנסעה בשנת 2008 ללמוד בפריז את הצ'י קונג הנשי, ומאז היא מלמדת את השיטה הייחודית לנשים בשיעורים ובסדנאות ברחבי הארץ. בשנת 2012 אילה הוכשרה כמטפלת בשיטת "אילן לב" והמשיכה בהכשרה כמדריכת שיעורי תנועה בשיטה זו.

לאילה הכשרה משנת 2005 כמנחת סדנאות לשינוי בחשיבה בשיטת גרניט, וכן תעודת מטפלת באקופרסורה מתחום הרפואה הסינית משנת 2003.

אילה ממשיכה כל העת ללמוד ולהתפתח בארץ ובחו"ל באמצעות השתלמויות והדרכות על ידי המורים המובילים בתחום הצ'י קונג בעולם, ובקורסים מתקדמים של שיטת אילן לב. על בסיס הלימודים המקיפים והתרגול המתמשך, אילה יוצרת שיעורים המשלבים עקרונות מסורתיים עם תובנות חדשות המתאימות לאנשים החיים בעולם המודרני. האופן הייחודי שבו אילה מלמדת, מעצים את פוטנציאל הריפוי הטמון בתרגילים השונים, על ידי שיחרור מירבי של מתחים, ושילוב שמחה והנאה בתנועה.

אילה מלמדת שיעורים פרטיים וקבוצתיים, מעבירה השתלמויות וקורסים מקצועיים וכן מנחה סדנאות של לימוד והנאה, על מנת לאפשר לכל אישה את המסגרת בה היא תוכל ללמוד את הצ'י קונג המופלא הייחודי לנשים.

אילה גרייצר - מורה בכירה בצ'י קונג ומומחית בצ'י קונג נשים
מאפייני התנועה בשיעורים של אילה גרייצר - צ'י קונג נשים:
  • שיחרור מתחים ומאמצים

  • תנועה קלה הנובעת מתוך החיבור אל האדמה וכוח המשיכה

  • הרבה חיוכים והנאה מהתנועה

  • חיבור אל הגוף ללא ביקורת ושיפוטיות

  • השתתפות נשים בגילאים שונים, מה שמאפשר ללמוד מהניסיון של כל אחת

  • תרגול היוצר תחושה של הרמוניה, יופי ואופטימיות בגוף ובנפש

ראיונות קצרים עם אילה גרייצר
אודות צ'י קונג נשים

צ'י קונג הוא תירגול שמטרתו לרפא גוף ונפש, על פי עקרונות הרפואה הסינית העתיקה. המטרה של סדרת הצ'י קונג לנשים היא קידום בריאות האישה, תוך טיפול באיברים הנשיים ובעניינים הקשורים לבריאות נשים, בעונות השונות של חיי האישה.

אודות צ'י קונג: התורה על רגל אחת

צ'י קונג היא שיטה לריפוי עצמי טבעי ולהארכת תוחלת החיים. זוהי שיטה מקיפה הכוללת גוף, מחשבה ונפש, עם תירגול פיזי, רפואי ותזונתי, וזאת על מנת לשמר ולהנציח את הגוף והמחשבה (הנפש). אופן התירגול מטפח את איזון האדם עם הטבע.

תפישת העולם האופטימית של "אילה גרייצר – צ'י קונג נשים"

תפישת העולם שלי נוצרה מתוך ניסיון של כשלושים שנות תירגול, עם אלפי שותפות ושותפים לדרך, ולימוד אצל המורים הטובים בעולם. התפישה שלי היא אופטימית מכיוון שראיתי בפועל, שכאשר משלבים את תנועות צ'י קונג נשים בחיי היום יום, יש שיפור מתמיד בבריאות ובאיכות החיים.